• banner
 • Унікальний портрет з ниток та цвяхів від українського студента

  19-річний Зіновій Палагнюк з Тернопільщини мріє особисто презентувати своє творіння артисту. Він зробив унікальний портрет співака Джастіна Тімберлейка з ниток та цвяхів, чим сколихнув Інтернет.

  Портрет нитками_4

  Розмір полотна “For Justin Timberlake” 2х3 метри. Робота над ним зайняла у хлопця два з половиною місяці.

  Спочатку талановитий хлопець намалював образ співака на звичайній ДСП. Потім повторив контур малюнка цвяхами, і після цього почалась найдовша робота – обмотування нитками. На весь портрет пішло їх аж 24 кілометри, а цвяхів – 13 000. Всю роботу Зіновія на відеокамеру знімав його друг Володимир Заграновський, який згодом змонтував відеоролик. Теж дуже талановито. На фото хлопці разом.

  Портрет нитками_7

  Портрет нитками_1

  Відео викликало безмежний ажіотаж в Інтернеті. І вже за перші два дні його переглянули понад 200 000 користувачів.

  На сьогодні число переглядів сягнуло понад 3,5 млн.

  Портрет нитками_2

  За словами самого Зіновія він давно захоплюється творчістю Джастіна Тімберлейка, і коли в його кумира народився первісток, йому захотілось це якось увіковічнити, зробити щось приємне від себе, своїми руками. Згодом, в голову прийшла ідея створити портрет в якійсь незвичайній техніці, тим більше досвід робити щось, що виходить за звичні рамки, вже був, наприклад, полотно, створене в техніці дотворк (точкова техніка), або написане одночасно вугіллям та аквареллю.

  Портрет нитками_4

  – Дужеприємно, щолюди звернули увагуна мою роботу, – ділитьсяхудожник. – Зізнаюся, ми відправили відеоролик і самому Джастіну Тімберлейку, але поки що від нього відповіді не було.

  Портрет нитками_5

  Портрет нитками_6

  Наразі полотно зберігається в будівлі Гуманітарного педагогічного коледжу ім. О. Барвінського в райцентрі Чортків, Тернопільської області.

  Про це повідомляє Еспресо.TV з посилання на Cultprostir.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку