• banner
 • В Одеській області знайшли рештки мастодонта (фото)

  На курорті “Лебедівка” Одеської області знайдені дивні рештки. За припущенням археологів, кістки належать вимерлому виду мастодонтів.

  Про дивовижну знахідку повідомив на своїй сторінці в Фейсбук директор Національного природного парку “Тузловські лимани” Іван Русєв.

  Розповіді місцевих жителів і очевидців привели нас до унікального місця на курорті “Лебедівка”, в межах НПП “Тузловські лимани”, де мільйони років тому, ймовірно, мешкали мамонти.

  mastodont-1
  Схил, біля основи якого виступає глина зеленувато-сірого та сірого кольорів, періодично обвалюється. І під одним з обвалів, пару років назад “випав” величезний череп мамонта з бивнями. Історій про те, як він зник, багато, але на даний момент такого експоната ніде немає.

  Місяць тому з’явилася інформація про те, що в парку, на одному із схилів, видніється величезна кістка стародавньої тварини. Два дні тому ми обстежили кілька разів вказаний схил, але нічого не виявили.

  mastodont-3

  По закінченню нашої подорожі, один з місцевих жителів запропонував попити чаю і поділився останками якогось стародавнього експоната. Назвати ім’я він не захотів. з його слів, експерти з Британії визначили, що це останки мастодонта. що скажуть наші фахівці? ” – Написав Русєв.

  mastodont-2

  За його словами, знахідка передана на зберігання і вивчення в НПП “Тузловські лимани”. Однак адміністрація парку готова поділитися нею з людьми, які жадають зробити наукове зробити відкриття.

   

  За матеріалами: www.afterstudy.com.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку