• banner
 • В світі стає популярним брати на роботу тварин

  Весь світ все більше повертається обличчям до тваринного світу, розуміючи нарешті, що людство не якась особлива гілка природи, а така сама її частина, як і інші. За даними опитування за 2015 рік, приблизно 8% американських компаній дозволяють співробітникам брати на роботу домашніх вихованців. А більше ніж 70% опитаних американців заявили, що можливість брати собаку в офіс, стане для них від сьогодні перевагою при виборі роботи.

  «Дійсно, хто відмовиться працювати з найкращим другом», – пишуть автори дослідження, яке проводилося на форумі для любителів собак Dogster і сайтом для пошуку роботи Simply Hired.

  З_собаками_на_роботу_1

  Цей принцип орблаштування робочого процесу назвали dog-friendly workplace. У таких організаціях все влаштовано для зручності собачників – ви можете прилаштувати корзинку для свого вихованця коло робочого місця, принести іграшки, в обід прогулятися з ним в парку неподалік разом зі своїми колегами і їх собаками.

  З_собаками_на_роботу_2

  Ще один приклад: японським службовцям фірми по автоматизації бізнесу Ferray Corporation керівництво компанії дозволило приносити в офіс своїх котиків. Почалося все з того, що компанія взяла з притулку дев`ять кішок, які тепер живуть в офісі. Крім цього, компанія завела окремий Twitter-аккаунт, куди викладаються фотозвіти про офісні пригоди їхніх улюбленців.

  З_котами_на_роботу_1

  Таким чином, керівництво фірми вирішило підвищити продуктивність праці і судячи з усього, їм це вдалося. Напруга між персоналом в офісі значно скоротилося і працювати стало веселіше – котики об’єднали співробітників.

  Дослідження показали, що наявність в офісі собак або кішок – це простий спосіб знизити рівень стресу у співробітників, оживити нудну офісну обстановку, навчити працівників бути трошки добрішими і терпимішими один до одного, підвищити рівень довіри та й загалом покращити атмосферу в офісі. Тварини знімають стрес, допомагають розслабитися і при необхідності переключитись, стимулюють утворення в організмі окситоцину (гормону кохання та задоволення, як його ще називають). А якщо враховувати те, скільки часу ми проводимо на роботі, в той час коли вихованець нудьгує вдома на самоті, що безумовно змушує нас хвилюватись, ідея приводити тварин в офіс починає здаватись все більш геніальною.

  З_собаками_на_роботу_4

  Дженніфер Фірінг, колишній економіст Американського товариства захисту тварин і автор книги, в якій розповідається про створення собачого куточка в офісі, каже: «Багато власників собак відчувають себе винними, коли залишають свого вихованця одного на весь день і, сидячи на роботі, цілий день не можуть зосередитися на своїх обов’язках, так як навіть підсвідомо відчувають свою вину. Так чому б працедавцям не дозволити співробітникам брати тварин із собою на роботу? Це не тільки підвищить ефективність праці, а й допоможе зробити атмосферу в офісі більш домашньою і невимушеною».

  З_собаками_на_роботу_5

  Організація, яка активно пропагує dog-friendly workplace www.rover.com та допомагає з облаштуванням таких просторів склала рейтинг американських компаній, які вже запровадили в себе цю систему. Показуємо вам лише перших 12 позицій, думаємо, ви не мало здивуєтесь, коли побачите там Гугл.

  ТОП-12 американських компаній, які дозволяють приходити на роботу з тваринами:

  1. Ben & Jerry’s

  South Burlington, VT

   

  2. BISSELL Homecare, Inc

  Grand Rapids, MI

   

  3. Build-A-Bear Workshop

  St. Louis, MO

   

  4. CLIF Bar & Company

  Emeryville, CA

   

  5. Etsy

  Brooklyn, NY

   

  6. Google

  Mountain View, CA

   

  7. Humane Society

  Washington, DC

   

  8. Mashable

  New York, NY

   

  9. Refinery29

  New York, NY

   

  10. Rover.com

  Seattle, WA

   

  11. Trupanion

  Seattle, WA

   

  12. Zynga

  San Francisco, CA

   

  Рівність з усім живим на Землі і прийняття цього стане головною і дуже складною задачею для людства на найближчі 20 років. Бо лише таким чином нам гарантоване здорове і повноцінне майбутнє.

  За матеріалами www.rover.com

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку