• banner
 • Весела підбірка дивакуватих сайтів

  Сайт «мявкалка»
  catsoundboard.com при завантажені сторінки при наведенні мишки на малюнки сайт вимявкує на всі лади. Для кішколюбів, мабуть, це свого роду щось на зразок медитації. Як буде від цього вам – протестуйте.

  Підбір коктейлю
  drinkify.org – хотіли би дізнатись, який напій пасував би, до прикладу, на іспанській Ібіці до вашої улюбленої пісні? Завітайте на сайт. Там вам все детально розкажуть.

  «Рвати на шмаття»
  Саме так називається ця сторінка www.lfb7904.bget.ru/index2.html. Якщо в вас день пішов не за планом і настрій до дідька, можете завітати сюди і спробувати розрядитись. Саме з такою метою це все й було задумано. Не знаємо як на рахунок розрядки, бо настрій в нас завжди хороший, але нас це повеселило.

  Самий непотрібний сайт – лідер дивакуватості
  www.theuselessweb.com – спеціальна сторінка, яка буде безкінечно переводити вас на випадкові ще менш корисні інтернет-сторінки. Увага! Вимушені вас попередити про небезпеку: це затягує! Ви можете не зчутись, як за цим безтолковим заняттям промайне година і більше. Ми на цьому вже попались…

  безкорисний_сайт, бесполезный сайт

   

  Кольорові сторінки
  www.colorflip.com – жодної користі! Просто яскраво, кольорово, і шелестять сторінки, які ви можете погортати з будь-якого боку.

  Обіймашки
  Не вистачає в житті обіймів? Вам сюди – thenicestplaceontheinter.net Вільні обійми з усього звіту. Для цього вам знадобиться веб-камера.

  Детектор роботи
  www.computerpowertest.com Онлайн-детектор, який автоматично і дуже точно визначає ввімкнено зараз ваш комп’ютер чи ні.

  Війна чорних та кольорових стрілок
  Чорні стрілки поїдають кольорові утворюючи красиві плямки. Клік по лівій половині закликає хижаків (чорні стрілки), клік по правій – жертв (різнокольорові стрілочки). Знаючи це, може спробуєте щось зобразити? open.adaptedstudio.com/hunting_arrows/

  Загадай бажання
  wishpush.com – сайт для загадування бажань. Коли нам трапляється падаюча зірка, ми поспішаємо загадати бажання, і це далеко не завжди виходить – то зірка зашвидко впала, то бажання не встигли придумати. Ця сторінка дозволяє вам ретельно підготуватись, зібратись з думками і … самому впустити зірку. Спробуйте і нехай ваші бажання неодмінно збудуться!

  Список завдань
  Якщо вам сумно, нічим зайнятись і ідей для розваг ніяких, завітайте на eikosol.com/whatmetodo. Тут вам можуть допомогти. Величезний список занять починаючи від корисних, і закінчуючи абсолютно дивними варіантами, такими як зроби сьогодні вечірку своєму домашньому улюбленцю, запроси його друзів чи вибери на вулиці людину і слідуй за нею, повинен принаймні вас посміхнути.

  Монолице
  mono-1.com/monoface/main.html – хто з нас не мріяв хоча б разок побавитись фотороботом? Ця сторінка дає схожу можливість – клікаючи на частини обличчя ви раз за разом будете створювати нових людей. На щастя лише віртуальних.

  монолице, монолицо
  «Машина часу»
  www.yearbookyourself.com дає можливість поподорожувати у часі. Звісно, умовно.

  Нічого не роби!
  www.donothingfor2minutes.com Сайт пропонує цілих 2 хвилини безділля. Розслабитись, зануритись в ілюзію і відпочити.

  Руйнівник сайтів
  old.bored.com/destroysites – проект для ображених. У адресний рядок потрібно ввести адресу сайту, який вам дуже не подобається, і вибрати спосіб, яким ви хотіли б з ним розправитися. Варіанти багато: закидати помідорами, облити кислотою, розірвати в клаптики або навіть нацькувати на нього десятки огидних спливаючих банерів. Далі залишається тільки натиснути кнопку GO! і відчути почуття глибокого задоволення.

   

  Отак подивишся на все, і лише тільки одна думка чутна в голові – чого тільки людин не придумають!

  За матеріалами pikabu.ru


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку