• banner
 • Ви не уявляєте, що знайшов рибалка в роті у цієї риби

  Австралійський рибалка Ангус Джеймс впіймав окуня і дуже радів своєму улову. Та коли почав виймати гачка з пащі риби, оторопів – звідти на нього дивилась жива жаба.

  жаба-в-горлі-1, лягушка-в-горле-1

  “Я був в шоці”, – сказав Джеймс, – “Спершу подумав, що це трава, але потім «трава» моргнула. Я завжди ношу з собою камеру, тому поспішив зробити знімок. І як тільки його зробив, жаба вистрибнула і втекла. Мабуть, вона була щаслива тим, що врятувалась таким чином. Щоправда, подяки від неї я не дочекався. Але й не дивно, на те вона і жаба…”, – пожартував він.

  жаба-в-горлі-2, лягушка-в-горле-2

  На фото добре видно, як жаба впирається лапками в тіло риби зсередини. Її жага до життя була винагородженна, і завдяки цьому несподіваному випадку вона повернула собі його назад. Хто його знає, чи усвідомила вона цей момент, але на світлині здається, що вона нібито усміхається.

  Джеймс опублікував ці фото у себе на сторінці Facebook і вони відразу облетіли світ. І не просто облетіли, а стали початком оригінального руху «Ніколи не здавайся» (The ”Never Give Up” Frog with Angus James). А про відважну винахідливу жабу почали писати у пресі та розповідати на телебаченні.

  жаба-в-горлі-3, лягушка-в-горле-3 жаба-в-горлі-4, лягушка-в-горле-4

  Ось так, можливо, одного разу й ваша пересічна рибалка принесе вам світову славу.

  жаба-в-горлі-5, лягушка-в-горле-5

  жаба-в-горлі-6, лягушка-в-горле-6

  Цікаво, чи здогадується жаба про свою знаменитість?

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку