• banner
 • Виберіть кристал – і ми розповімо на якому етапі життя ви знаходитесь

  Розгляньте уважно кожен з шести кристалів, розташованих на фотографії нижче. Як вам здається, який з них звернений до вас? Не вибирайте камінець за кольором. Прислухайтесь до себе, і виберіть той камінь, який приваблює вас сильніше всього саме в даний момент.

  Щоб отримати максимально правдиву відповідь, не обманюйте самі себе і добряче роздивіться усі варіанти:

  stones-6

   

  А тепер давайте дізнаємось, що означає ваш вибір…


   

  №1. Опал

  У житті ви шукаєте свободу і спокій. Прямо зараз ви хочете у що би то не стало заспокоїти свої почуття, розчути свій внутрішній голос. Напевно, останнім часом ви переживаєте багато стресу, і вам іноді хочеться просто відключитися від усього цього?

  Зараз ви не впевнені щодо свого шляху вперед і потребуєте часу побути на самоті, щоб гарненько над всім помізкувати. Обраний вами камінь вказує на те, що ваше бачення періодично затуманюється гулом повсякденного життя. Тому ви періодично потребуєте «відновлення».

  Це, однак, не означає, що у вас щось «не так». Просто ваша особистість потребує часу на розбір своїх емоцій і аналізу того, що на вас «працює», а що ні. Завжди знаходьте можливості гарненько подумати над своїми цілями і над тим, що саме заряджає вас позитивом. Якщо ви хочете домогтися свого, такі роздуми допомагатимуть ставати вам більш цілеспрямованою людиною.

  І ще момент. Ви вибрали камінь блакитного відтінку, а це означає, що у вашій голові повно світлих і духовних думок. Глибоко всередині себе ви відчуваєте зв’язок зі світом «по інший бік» буття. Так що в найближчі два місяці спробуйте встановити більш тісний контакт із Всесвітом. І він дасть вам всі необхідні рекомендації і відповіді на ваші питання.


   

  №2. Зелений малахіт

  Якщо вас приваблює цей камінь, прямо зараз ви проходите через період серйозних змін в житті. Ви хочете бути більш практичним (ною), змінити спосіб життя і роботи, але для того, щоб освоїти цю перебудову, вам доведеться змінитися на глибинному рівні. Мова йде про духовну еволюції, розбори енергетичних «завалів» і звільнення розуму від минулого досвіду. Минуле доведеться просто відпустити.

  Ви стаєте мудрішими, і сам по собі «навчальний процес», який ви затіяли, вчить вас по-справжньому цінувати себе. Іноді вам стає трохи тривожно, але в такі моменти ви повинні нагадувати собі, що вже давно ухвалили рішення, і воно відповідає вашим внутрішнім прагненням.

  ОК. Давайте ще раз. Прямо зараз вам потрібно ще раз визнати необхідність змін. І тільки після цього ви зможете ще раз знайти ті ділянки на шляху, де можна «зрізати».

  Малахіт – камінь процвітання і достатку. Те, що ви його вибрали, означає, що прямо зараз ви починаєте пошуки багатства і удачливості. Можливо, ваш вибір також пов’язаний із закінченням руйнівних романтичних відносин. І прямо зараз вас чекає світанок чистого кохання.

  Вибираючи цей камінь, ви несвідомо говорите Всесвіту: «Я готовий (а) до успіху. Я готовий (а) відмовитися від усього попереднього негативу. Мені потрібна пристрасть у житті».


   

  №3. Камінь Сонця

  Якщо вас приваблює цей камінь, це означає, що прямо зараз ви відчуваєте себе оптимістом, який впевнено дивиться у майбутнє. Сила сонця живить ваше тіло, ви любите проводити час на вулиці, піклуватися про своє здоров’я і перемагати свої страхи та стреси.

  Уявіть собі, ніби ви прокинулися вранці, і перша емоція, яку ви відчули – радість. Чиста радість, тому що ви вмієте контролювати своє дихання і відносини з тими людьми у своєму житті, які люблять вас. Ви усвідомлюєте, що таке радість на базовому рівні. І це усвідомлення дає вам розуміння: ніяких проблем насправді не існує. Принаймні, за межами вашої голови. І ви знаєте, що у вас достатньо сил, щоб подолати будь-які перешкоди.

  Якщо такий ранок у вашому житті ще не настав, то обов’язково настане найближчим часом.

  Камінь Сонця – передвісник удачі. Зазвичай його вибір свідчить про те, що незабаром на лінії долі вас чекає поворот на краще.


   

  №4. Камінь Обсидіан

  Це камінь закриття. Якщо ви вибрали його, ваше несвідоме каже: «Я готовий (а) вирватися з-під впливу своїх негативних звичок і стати щасливим (ою)».

  Ви стаєте людиною більш приземленою. Ви починаєте розрізняти людей, і бачити, що комусь в чомусь пощастило більше, ніж вам, а комусь в чомусь – менше. Прямо зараз у вас такий період, коли ви стаєте уважнішим до себе і мудрішим по відношенню до оточуючих. Ви починаєте усвідомлювати, що кожна людина – це унікальна історія. Заздрість залишається в минулому: ви розумієте, що у всіх повно своїх проблем, хоча більшість воліє їх не показувати.

  Ви – те, що ви відчуваєте. Ревнощі, гіркоту, відчуття того, що вас обдурили … Ці емоції отруюють вашу нервову систему і можуть засмоктати будь-яку людини по низхідній спіралі матеріальної і духовної убогості. Прямо зараз ви вчитеся розуміти, що біль – це просто біль. Енергетичні блоки у вашій системі швидко зникають. Ви нарешті стали знаходити в собі силу волі, щоб вириватися з нескінченної низки негативних ситуацій і людей. Іноді вам починає хотітися обійняти весь світ.

  Зараз ви вже буквально шкірою відчуваєте наближення нового періоду. Але до того, як він почнеться, вам потрібно завершити свій дивовижний духовний прорив. Вам потрібно переоцінити свої пріоритети і розібратися не тільки з тим, що ви повинні зробити, але і з тим, від яких справ в житті можна було б відмовитися.

  Продовжуйте розбиратися в собі. Це воздасться.


   

  №5. Хаулайт

  Якщо вас приваблює цей камінь, це означає, що нещодавно ви отримували послання від «іншого світу». Це могли бути сни, раптово осяюючі вас ясні думки, бачення, повторювані раз за разом цифри чи слова. В даний час для орієнтування по життю ви використовуєте інтуїцію. І треба сказати, ви дійсно навчилися слухати її і довіряти їй. Вона знає, що довгі роздуми ні до чого. Інтуїція – це ваш короткий шлях до успіху.

  Можливо, останнім часом у вас з’явилися проблеми зі сном. Вас може турбувати якесь внутрішнє відчуття в тілі, але ви продовжуєте його ігнорувати. Не намагайтеся нічого змінювати. Просто визнайте це і продовжуйте плисти за течією. В один з найближчих днів з вами трапиться справжній духовний прорив, і ви отримаєте відповіді на всі свої запитання.

  Ви також повинні розуміти, що не самотні у цій своїй подорожі. Кристал Хаулайт збирається винагородити вас за ваші сміливі мрії і підняти вас на новий рівень. Так що найближчим часом можете сміливо мріяти про найбільші досягнення.

  Хаулайт також протегує тим, хто сподівається завести дитину, і тим, хто вже завагітнів. Вибір цього каменю – це передвістя здорового, сильного малюка.


   

  №6. Далматин Джаспер

  Зараз – саме час для того, щоб привнести в своє життя трохи більше задоволення і гумору. Якщо ви вибрали цей кристал, ваш внутрішній голос буквально кричить: «Ну, пограй ще раз, знову. Розслабся!». Можливо, останнім часом ви відчуваєте себе трохи неспокійним (ною), розчарованим (ною), чи надмірно цинічним (ною).

  Обраний вами кристал нагадує нам, що ми – істоти духовні, і лише тимчасово поміщені в фізичну оболонку. І у нас є не так багато років на цій планеті перед тим, як ми повернемося до вихідної форми своєї енергії. Так що давайте насолоджуватися поїздкою!

  Навіть у найгірших ситуаціях потрібно не втрачати почуття гумору – якщо не заради себе, то хоча б заради близьких людей. Почуття гумору – ваше все. Це той «клей», який дозволяє вам бути пов’язаним з родиною та друзями. Він же допомагає вам впоратися з улюбленими труднощами на шляху життя. Він же посилає від вас сигнал Всесвіту: «Мені наплювати, що там і хто надумав. Я виграю сьогодні і отримаю те, що повинен».

  Далматин Джаспер – це також кристал свободи від куріння. Для тих з вас, хто збирається кинути, це хороший знак: найближчим часом космос буде розташований до того, щоб допомогти вам це зробити!

  Ну як? Опис підходить під те, що відбувається у вашому житті? Тоді поділіться тестом та своєю думкою про нього з друзями 😉

  Також вам може бути цікаво:
  Тест: виберіть двері і дізнайтесь про себе, що…
  Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому
  Якщо на вашій долоні є буква М, ви – особлива людина!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку