• banner
 • Виберіть яблуко, яке ви би з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

  Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся – саме про вас і саме яблука. З огляду на те, який фрукт ви виберете, це може розповісти про ваш внутрішній архетип. Яблуко старе як сам світ, і навіть в Біблії саме воно було плодом пізнання Добра і Зла. Ну так що, готові?
  apple-test

  ЯБЛУКО №1

  Ви – людина пряма і чесна. Ніколи не намагаєтеся завуалювати правду, якою б вона не була. Задніх думок у вас не буває і таємних намірів теж. Ви не боїтеся залишатися самим собою, не вдягаєте масок і, можливо, саме в цьому криється ваша дивовижна здатність переживати злети і падіння.

  Ви щасливі в дрібницях, ні про що занадто сильно не турбуєтеся, і це правильно. Найбільше задоволення вам доставить просте міцне яблуко, яке ви щойно самі зірвали з дерева.

  ЯБЛУКО №2

  У вас грайливий характер, повний енергії. Нудьга – ваш смертельний ворог, а тому і життя у вас ненудне, повне колотнеч і пригод. Шукати їх – ваше кредо. А втім, всілякі історії і самі знаходять вас без сторонньої допомоги. Все оригінальне і повне вражень несе вам радість життя. Ваше яблуко – неодмінно в карамелі, посипане шоколадними і горіховими крихтами!

  apple-test-1

  ЯБЛУКО №3

  Ви цікава людина. Так вважають усі оточуючі вас люди. Але самі ви думаєте інакше. Вам притаманний оптимізм, уява і почуття прекрасного. І це надихає людей. Все, що відбувається у вашому житті, дуже цікаво для оточуючих. Ви переконливі, навіть якщо не намагаєтеся нікого переконати. Найбільш ласим для вас стане хороший шматок домашнього яблучного пирога, такого, від якого залишається теплий і солодкий післясмак.

  ЯБЛУКО №4

  Ваш коник – надійність. Як броньований Роллс-Ройс, як добротна платтяна шафа, як скеля, на яку можна покластися. У вас є рідкісні якості врівноваженості в думках, почуттях і вчинках. Ви стримані, але іноді ця стриманість межує з сором’язливістю. Більше слухаєте ніж говорите, і вас це абсолютно влаштовує. Ви настільки вірні і надійні, що з вами дійсно можна в вогонь і в воду. Які ваші ласощі? Чашка гарячого яблучного пуншу – спокійна, добротна, затишна і розмірена.

  apple-test-2

  ЯБЛУКО №5

  Радість! Коли бачиш вас, виникає саме це відчуття. Ви живете повним життям, вам не потрібно додатково десь шукати адреналіну. Життя прекрасне – і в цьому його привабливість. Ви цінуєте смаки, види, звуки і запахи кожного дня. Навіть буденність для вас вже прекрасна і незвичайна. Ви самі робите її такою.

  ЯБЛУКО №6

  Ви дотепні і проникливі. У вас живий розум і чіпка реакція. Ви все вловлюєте на ходу. Навіть якщо ви не дуже товариські, при потребі буваєте говіркі і життєрадісні. Ви й забавні, і інтелектуальні одночасно, що робить вас душею компанії. Але туди ви не намагаєтесь потрапити «за власним бажанням». Просто вмієте розважити людей, не більше того. Де ж ваша слабкість? У келиху доброго яблучного вина вприкуску з сиром.

   

  За матеріалами: takoysebeblog.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку