• banner
 • Як залишитись молодим назавжди

  Дона Марія Джило, дама 92 років, маленька і вишукана настільки, що кожен день о 8-й ранку вже одягнена, акуратно зачесана і обов’язково зі скромним макіяжем, не дивлячись на слабкий зір.

  Donna_Jia-2

  Сьогодні вона переїхала в будинок престарілих: її чоловік, з яким вона прожила 70 років, нещодавно помер й іншого вибору не залишилось. Незважаючи на довге двогодинне очікування на кімнати, в яких їй тепер доведеться мешкати, вона залишилась абсолютно спокійною і продовжувала так само приємно і красиво посміхатись, як і тоді, коли тільки прибула сюди. Нарешті з обслуговуючого персоналу прийшли повідомити їй, що все готово.

  По дорозі до ліфту, представник почав описувати їй маленькі кімнатки, назвав кольори фіранок, які прикрашали вікна, та вона перервала його з ентузіазмом маленької дівчинки, яка щойно отримала цуценя в дарунок:

  – О, мені подобаються ці штори!

  – Дона Марія Джило, але Ви ще навіть не бачили вашої кімнати… Зачекайте…

  – Це не має ніякого значення, – сказала вона , – щастям є вже те, що ви, в принципі, все вирішили, про все подбали і підготували. Чи подобається мені моя кімната чи ні, не залежить від того, які меблі будуть там стояти… Все буде залежати від того, які очікування щодо цього всього я готую. І я вирішила, що обожнюю це! Таке рішення я приймаю кожен день, коли прокидаюся. Ви знаєте, ми можемо провести весь день в ліжку, прислухаючись до болю, який маємо в певних частинах тіла, що вже працюють не найкращим чином. А можемо встати з ліжка, й подякувати іншим частинам, які як і раніше повністю підкоряються нам і не підводять, а допомагають продовжувати жити!

  – Як це?

  – Не так вже й складно людям володіти самоконтролем, і цього кожен може навчитися. Знадобиться певне навчання протягом якогось періоду, і ви зможете самі вибирати які думки думати, а значить, й що відчувати.

  Вона спокійно продовжувала:

  – Кожен день – як подарунок, і як тільки я відкриваю очі, я вхожу в цей новий день, як допитливий турист, відкритий до нових приємних вражень, а зі мною – і щасливі спогади, які були в моєму житті. Старість, як банківський рахунок: ви можете зняти тільки те, що зберегли. Так що моя вам порада – вносіть багато радості і щастя на депозитний рахунок вашої пам’яті. І, до речі, спасибі за цей черговий вклад у нього! Як бачите, я все ще продовжую поповнювати свій рахунок, бо вважаю, що незалежно від того, наскільки складним іноді видається життя, наймудрішим при цьому буде не ускладнювати його ще більше.

  Представник будинку літніх слухав все це, і зловив себе на думці про те, що не може повірити, що перед ним стоїть жінка 92-річного віку. Це була абсолютно молода, навіть юна людина! І тоді він задав питання: “Як залишитися таким молодим?».

  І вона відповіла:

  1. Не замислюватися над числами, які взагалі є несуттєвими. Вік, наприклад…
  1. Підтримувати стосунки тільки з веселими друзями. Вічно невдоволені і буркотуни тягнуть вас вниз… (Особливо пам’ятайте це, якщо ви один з буркотунів!)
  1. Продовжуйте вчитися: дізнавайтеся більше про комп’ютери, ремесла, мистецтво, творчі техніки, садівництво – що завгодно. Не дозволяйте мозку лінуватися. “Лінивий мозок – це полігон для німця. І ім’я цього німця – Альцгеймер!”.
  1. Цінуйте кожну дрібницю. Ще більше цінуйте.
  1. Частіше смійтеся, голосно і довго. Смійтеся, аж поки не перехопить дихання. А якщо у вас є друг, який постійно змушує вас сміятись, проводьте з ним / з нею більше часу!
  1. Бувають сльози: тримайся, посумуй, і рухайся далі. Єдина людина, яка з нами все наше життя – це ми самі. Тому живи, поки ти живий.
  1. Оточіть себе всім, що ви любите: чи то сім’я, чи тварини, чи рослини, чи хобі – що завгодно. Вас повинна оточувати любов у всьому.
  1. Не відмовляйтесь від фізичних навантажень і подбайте про своє здоров’я: якщо воно хороше – так тримати! Якщо не дуже – попіклуйтесь про нього. Якщо не можете справитись самі – зверніться за допомогою.
  1. Не повертайтеся туди, де відчуваєте провину. Їдьте в магазин, у парк, до лісу, навіть в іншу країну, але НЕ туди, де живе ваша вина.
  1. Говоріть коханим, що ви їх любите і використовуйте будь-яку можливість, щоб побути з ними!

  Donna_Jia-1

  Здається нам, це дійсно чудовий рецепт як вберегти не лише молодість, але й щастя в своєму житті. Що ж, спробуємо? 😉
  За матеріалами viva-toch.blogspot.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку