• banner
 • Як збільшити врожай за допомогою дешевих і безпечних медикаментів

  Для захисту саду та городу від шкідників продається багато всілякої хімії, але ж всі ці шкідливі речовини потім потрапляють до нас в організм. Чи є інші способи боротьби?

  Досвідчені садівники і городники стверджують, що можна використовувати препарати з аптеки. Виявляється, що звичайні дешеві лікарські препарати зможуть захистити наш город від шкідників та збільшити врожай.

  crop-1
  Отже, що нам може пригодитись у вирощуванні здорового врожаю. Почнемо…

  Йод

  Всі ми з дитинства знаємо, що йод – відмінний антисептик, тож гріх не застосувати цю його властивість у профілактиці хвороб рослин, особливо усілякої гнилі.

  Розчином 5-10 крапель йоду в десяти літрах води рекомендують оприскувати полуницю і суницю перед цвітінням. Ця проста процедура позбавить її від сірої гнилі й активізує життєві сили рослин. Оприскування проводять 2-3 рази з інтервалом у десять днів.

  Розчином однієї краплі йоду на три літри води один раз поливають розсаду томатів, щоб збільшити продуктивність і майбутні розміри плодів. Після висадження розсади в ґрунт можна провести йодне підживлення ще раз, додавши у відро з водою три краплі йоду. Норма поливу: літр під кущ.

  Якщо змішати в 10 літрах води 40 крапель йоду з літром сироватки і столовою ложкою перекису водню, вийде відмінний засіб для боротьби з ненависною фітофторою.

  Додавши до 9 літрів води літр нежирного молока і 10-12 крапель йоду, одержують розчин, що знищує несправжню борошнисту росу на огірках. Крім того, йод входить до складу засобів, що запобігають пожовтінню листків в огірків і сприятливих омолодженню пагонів.

  “Зеленка”

  Розчину “зеленки” теж знайдеться застосування в дачному господарстві. “Зеленкою” можна змащувати рани рослинам при дрібному обрізуванні чи при випадкових ушкодженнях замість садового вару.

  40 крапель “зеленки”, розчинені у відрі води допоможуть врятувати томати від фітофтори, а огірки – від борошнистої роси. Щоб щоразу не вимірювати по краплях, можна розчинити флакон “зеленки” в літрі води, а потім на око по трішечки додавати у воду для оприскування. Обприскування вишні слабким розчином “зеленки” сприяє кращому зав’язуванню плодів.

  Трихопол

  Препарат “Трихопол” застосовують як профілактичний засіб проти фітофтори. Одну таблетку “Трихополу” розчиняють у літрі води й обприскують томати кожні два тижні.

  Аспірин

  Заражений грибком нізкокіслотний ґрунт можна “вилікувати” аспірином. Досить розчинити таблетку у літрі води і полити розчином “проблемну” грядку.

  Марганцівка

  Насамперед в рожевому розчині марганцівки (0,5 грам на 100 мл.) рекомендують протравлювати насіння перед посадкою, щоби знищити можливих збудників хвороб, які зимують на насінні. Для цього насіння замочують у розчині на 20 хвилин, а потім висушують. Якщо у відро рожевого розчину марганцівки (3 грами на 10 літрів) додати борної кислоти на кінчику ножа, то вийде гарне раньовесняне підживлення для суниці, малини, смородини й аґрусу. Цей варіант підгодівлі дуже підходить дя ділянок з піщаними ґрунтами.

  2 чайні ложки марганцівки, розчинені в 10 літрах води, врятують суницю від сірої гнилі, якщо не забути обприскати ягоду після цвітіння.

  У темно-рожевому розчині марганцівки замочують картоплю перед посадкою, а також насіння картоплі перед закладкою на збереження. Така обробка не подобається ані дротянику, ані хвороботворним грибкам.

  Крім того, розчиненою у воді марганцівкою поливають ґрунт для розсади, миють шухляди, стаканчики і горщики, у яких планують вирощування розсаду на вигонку зелені, обробляють зсередини і з-зовні теплиці і парники для профілактики хвороб рослин.

  Єдине, чого не варто забувати при використанні марганцівки, – усе добре в міру. Занадто захоплюватися поливами “рожевою водою” не варто. Надлишок марганцю в ґрунті може несприятливо позначитися на розвитку культур.

  За матеріалами: poradnyk.com.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку