• banner
 • Яка у вас група крові? Вона багато може розповісти про вас: секс, їжа, вподобання, робота

  По групі крові можна багато чого розповісти: фахівці стверджують, що група крові – це портрет людини.
  Спробуємо переконатись у цьому?

  А ще, до речі, про ваше кохання дуже добре розповісти може і лінія на вашій руці. Дізнатись про це можна у іншій нашій статті “Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому”.

  I-ша група крові.

  Ця група вважається найдавнішою. Вона дійшла до наших днів ще з часів неандертальців (60 000 – 40 000 років до н.е.). У той час люди воліли харчуватися тільки грубою їжею, такою, наприклад, як падаль, яка залишалася від хижаків, різноманітними дикими рослинами, а також всілякими комахами. Тому й сучасні власники цієї групи крові можуть бути абсолютно не вибагливі в їжі, для нормального самопочуття їм достатньо простих, проте ситних страв.

  Чим же краще займатися людям з I-ою групою крові?
  Як правило, люди цієї групи беруться відразу за кілька справ, але, на жаль, нічого не можуть довести до кінця. Проте вони з легкістю здатні знайти тих, хто погодитися зробити все замість них, а вони натомість із задоволенням проконтролюють результат. Вони знамениті тим, що не можуть спокійно реагувати на наказовий тон, але з умінням віддають накази самі. Ці характеристики допомагають людям з I-ою групою крові бути директорами, керівниками різних підприємств, тому такі люди відрізняються особливими лідерськими якостями, що дозволяє їм вести за собою людей.

  Ризик захворювань.
  Основа життя для людей з даною групою – це рух. Люди з I групою крові віддають перевагу м’ясу, тому їх організму необхідно перетравлювати важку їжу, а для цього потрібно багато рухатися. Якщо людина, у якої I група крові, стане мало рухатися, це перша ознака того, що вона прихворіла.

  Сексуальні стосунки.
  Чоловіки: цих мужчин можна описати одним словом – бабії. Вони з мистецтвом домагаються прихильності жінок. Вони люблять партнерок, які здатні без кінця давати їм шанс демонструвати таланти завойовника. І вони палко люблять секс. Справжні самці. Після того, як жінка вже повністю перебуватиме у владі такого чоловіка, вона ніколи не залишиться розчарованою, оскільки чоловіки з I групою крові хороші коханці, хоч і грубуваті, та й не надто чуйні. Часто бувають “надто швидкі” у ліжку. Вони назавжди залишаються гультяями, але іноді доля підкидає їм сюрприз – одного разу вони зустрічають жінку, яка назавжди краде усі їхні думки і помисли, і це змінює все їхнє життя.

  Жінки: таким жінкам дуже складно зрозуміти, що означає «забагато сексу». У ліжку вони справжні левиці, схильні до експериментів. З ними чоловікам доводиться багато трудитись. Такі жінки з легкістю можуть довести чоловіка до повної, але не завжди приємної знемоги. Прекрасна стать цієї групи крові дуже приваблива, але в комплекті з цим може йти і сильна ревнивість. Партнерам таких жінок постійно потрібно буде доводити свою вірність. Ідеально сходяться як з чоловіками із І-ою групою крові, так і з IV-ю – саме з ними вони зможуть повноцінно реалізувати свій сексуальний потенціал у ліжку, і влаштовувати потрібні їм сексуальні марафони. Чоловікам із ІІ-ою групою крові краще до них навіть не наближуватись. Ці невтомні сексуальні “левиці” завити з ними можуть від нудьги, і тоді бідним чоловікам ІІ-ї групи ой як дістанеться…

  love-sex-1

  II-га група крові.

  Ця група з’явилася приблизно між 25 000 і 15 000 роками до н.е., в той час, коли люди починали ставати всеїдними. Люди почали займатися землеробством, і так само по- трошки приручати диких тварин. На сьогоднішній день більшість людей з II групою крові проживає в Японії і в Західній Європі.

  Який рід діяльності підходить?
  Це приховані лідери. На відміну від людей, що мають I групу крові, які є конфліктними, люди з II групою з легкістю пристосовуються до будь-якого середовища. До таких людей багато хто звертається за порадою, оскільки вони вирішують чужі проблеми набагато краще власних. Ці люди просто народжені для спілкування. Ось які професії підходять власникам II групи крові: лікарі, адміністратори, вчителі, працівники сфери обслуговування.

  Ризик захворювань.
  У таких людей, як правило, слабкий зір, селезінка, а також серце. Не допускайте застійних явищ в печінці, нирках і статевій системі.

  Сексуальні стосунки.
  Чоловіки. Володарі даної групи дуже сором’язливі, свої почуття вони висловлюють легким дотиком або ж просто поглядом. Якщо партнерка зможе довести свою вірність, то й такий чоловік буде вірний їй все життя. Це справжні джентльмени. Вони бувають настільки романтичні, що часто їх хочеться навіть тріснути по лобі і нарешті без зайвих пасів укласти в ліжко. Зітхання при місяці, цитати з Байрона, розмови про театр і Мейєрхольда, коробки цукерок, перев’язані червоними атласними стрічками, роблять з них найбажаніших кавалерів для тих, кому далеко «за». В принципі, з таких чоловіків і виходять прекрасні сім’янини. Прекрасні … але невимовно нудні. У сексі воліють підкорятися, люблять, коли партнерка домінує. В них приваблює не стільки пристрасність, скільки відчуття надійності та впевненості.

  Жінки. При всьому бажанні ви не знайдете кращої дружини. Вона турботлива, любляча і головне – віддана. Але недовірлива, необґрунтовано підозріла, а іноді й соромлива. Таких жінок дуже важко закохати в себе, але якщо таке трапляється, вона ніколи першою не зізнається у своїх почуттях. Серед них багато «маминих розумниць» і тихонь. У школі в них були найакуратніші зошити, в інституті – заліковки без єдиного «хвоста». Сексом вони віддадуть перевагу займатися під ковдрою і при вимкненому світлі. Такі жінки ніколи не погодяться на інтимний зв’язок, якщо не закохані в чоловіка. Саме тому з них виходять прекрасні дружини – віддані й люблячі. Але тільки не для чоловіків, яким потрібні як повітря пристрасть і вогонь, тобто, чоловікам з І-ою групою крові. З такими жінками їм все життя буде чогось не вистачати, і саме їм вони гарантовано будуть зраджувати.

  blood-4

  IІI-тя група крові.

  Ця група крові з’явилася приблизно 15 000 років до н.е. в той час, коли люди почали переселятися з жаркого клімату Східної Африки в холодну місцевість Гімалаїв. Коли люди стали на собі відчувати кліматичні зміни, почалася мутація, в ході якої і утворилася III група крові. На даний момент багато людей з цією групою крові живе на території Східної Європи.

  Чим же краще займатися людям з ІІІ-ьою групою крові?
  Це люди, які з точністю і терпінням виконують поставлені їм завдання. Їм призначено бути ювелірами, кардіохірургами, економістами, державними службовцями. Оскільки вони можуть з легкістю дістатися до істини, вони т акож можуть стати прекрасними адвокатами, ревізорами, криміналістами, податківцями, а також слідчими.

  Ризик захворювань.
  Простежуються проблеми зі шлунком, носоглоткою, стравоходом, загалои з усім, де є слизова оболонка.

  Сексуальні стосунки.
  Чоловіки: звабники, прозвані Дон-Жуанами. Але найцікавіше, що лише самим таким чоловікам чудово відома правда: насправді це далеко не їх образ. Вони люди, яких часто називають “сам у собі”. Такі чоловіки не здатні йти далі невеликого роману, оскільки дуже бояться любові. Вірність у подружньому житті порушувати будуть вкрай рідко, і це не зробить їх поганими чоловіками. Жінка, для якої такий чоловік стане супутником життя, в будь-якій ситуації може розраховувати на його допомогу і підтримку. Вони не стануть влаштовувати сцен і розборів польотів. Не прагнуть ні керувати, ні підкорятися. Для чоловіків з III групою крові секс – це приємна розвага, ще один спосіб провести з толком своє дозвілля. Вподобану жінку вони здатні зачарувати в лічені секунди – просто тому, що відмінно розбираються в людях. У ліжку ласкаві і уважні, але ніколи не забувають про власне задоволення. А якщо їм відмовляють, реагують абсолютно спокійно.

  Жінки: такі жінки щосили намагаються відрізнятися екстравагантністю у відносинах, вони – богині флірту, тому така поведінка не рідко змушує замислюватися партнера про їх вірність. А даремно – ці жінки насправді віддані й вірні. Проте, жінкам ІІІ-ї групи крові просто необхідно у стосунках брати все у свої маленькі ручки, особливо, якщо обранець володіє так само III групою крові. Оскільки секс для таких чоловіків не найголовніше в житті, жінці просто необхідно постійно його зваблювати. І от тільки тоді він стане по-справжньому їй вдячним. Жінки цієї групи крові,  як ніхто інший, здатні насолоджуватися процесом зваблення. Вони кохаються в самій звабі, а не в її результаті. Їх любовний почерк складається з суцільних вензелів – вишуканих, але абсолютно порожніх. Що б вона не робила, це рівно ні про що не говорить, навіть якщо вона відправилася в ліжко з чоловіком, якого вперше побачила 15 хвилин тому на автобусній зупинці. Однак назвати її легковажною і вітряної язик не повернеться ні в кого – незважаючи на всю свою велелюбність, ці жінки несвідомо здатні викликати в навколишніх найтепліші почуття. А якщо такій жінці по-справжньому пощастить із партнером в житті, вірнішої дружини за неї не знайти.

  blood-1

  IV-та група крові.

  Ця група крові найновіша. Вона з’явилася приблизно 1 000 років тому в результаті змішування I і III групи крові. Крім того, ця група крові найрідкісніша, оскільки зустрічається всього у 5% населення. Люди, які мають дану групу крові, мають хороший імунітет, однак, вони так само мають схильність до дуже серйозних захворювань.

  Який рід діяльності підходить?
  Ці люди посидющі, тому їм підійдуть такі професії, як працівники архівів, науковець, а також винахідник.

  Ризик захворювань.
  Всі місця вразливі.

  Сексуальні стосунки.
  Чоловіки:
  до таких чоловіків тягне жінок, як магнітом. Вони з легкістю здатні підкорити будь-яку жінку. У вмінні доглядати за жінкою їм просто немає рівних. Та незважаючи на те, що в жіночому суспільстві їм завжди комфортно, вони ніколи повністю не віддадуться своїм почуттям. Якщо ви раптом опинилися в ліжку з чоловіком і не можете згадати, як же це сталося – знайте, що в цьому не завжди винні алкоголь і романтична музика. Дуже може бути, що поруч з вами чоловік з четвертою групою крові. Вони, як і жінки з тією ж групою – максималісти, що не визнають півзаходів ні в повсякденному житті, ні в сексуальному. Чи   жагучі вони? О так! Чоловіки кидаються у відносини, як у вир з головою. Вони здатні звести жінку з розуму одним дотиком. Вони відносяться до тих рідкісних віртуозів, які дійсно вміють спокушати – тонко, вишукано, доводячи до екстазу всього лише словами. Закохавшись, стають уразливі більше, ніж представники інших груп. От саме тому й не дозволяють собі закохуватись.

  Жінки: в сексуальності їм немає рівних. Без чоловічої уваги вони не залишаються, при цьому їхньої уваги вдається домогтися не багатьом. У стосунках такі жінки дуже вимогливі, вимагають максимум уваги. Якщо вони зможуть знайти для себе такого партнера, який не пошкодує часу і сил, а також зуміє приборкати їх норов, то вони таки дозволять йому взяти правління в свої руки. Жінки із IV-ю групою крові люблять секс і абсолютно цього не соромляться. У ліжку з ними чоловіки відчувають себе героями-коханцями, навіть якщо вони і вполовину не заслуговують подібних лаврів. «Леді у вітальні і куртизанка в спальні» – це про них. Слабке місце – загострена самооцінка. Всі невдачі і промахи в сексі вони схильні сприймати виключно на свій рахунок.

  blood-3

  Можливо, вашим друзям теж буде цікаво дізнатись все це про себе, поділіться цим матеріалом із ними.

   

  За матеріалами www.segodnya.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку