• banner
 • Зелена кава, Ягоди Годжі, інше… Чи дійсно це допомагає схуднути?

  Скільки різноманітної реклами на тему помічників у схудненні ми зустрічаємо щодня буквально у всіх засобах інформації, та й чим там тільки не пропонують нам худнути! Але чи можна довіряти такій рекламі? Що з цього всього правда, а що чудовий маркетинговий хід? Спробуємо розібратись з усім цим завдяки дієтологу Мар’яні Лебідь.

   

  1. Зелена кава.

  how-to-lose-your-weight-1
  Це не обсмажені зерна будь-якого сорту кави, які містять хлорогенову кислоту. Ця кислота допомагає жиру вивільнятися з клітин, але ефект від неї мізерно малий. З таким самим успіхом ви можете випити чашечку еспресо – користь однакова, тільки за значно меншою ціною.

   

  2. Ягоди Годжі (тибетський барбарис).

  how-to-lose-your-weight-2
  Дієтологи цінують тибетський барбарис за наявність у ньому корисних речовин – мінералів та флавоноїдів. До того ж ягоди мають низький глікемічний індекс, тобто швидко насичують організм і повільно перетравлюються, завдяки чому, ви довго не будете відчувати голоду. Налагодити роботу шлунково-кишкового тракту їм під силу, та аж ніяк не владнати ситуацію з зайвою вагою. В схудненні від них користі мало.

   

  3. Energy Diet.

  how-to-lose-your-weight-3
  Позиціонує себе як замінник їжі. Склад хороший, все збалансовано і гарно підібрано. Але такий самий ефект вам може дати звичайна їжа, та й коштувати вона буде значно менше. Конкретно на процес схуднення комплекс ніяк не впливає. До того ж, вживаючи замінники їжі, а не справжню їжу, ви відбираєте у себе найважливіше, що отримуєте від харчування – задоволення.
  Вживати такі добавки ви можете, якщо немає можливості поїсти. Замінювати основні прийоми їжі, а надто використовувати для схуднення, не варто.

   

  4. Herbalife.

  how-to-lose-your-weight-4
  Також, як і попередній аналог, є лише замінником їжі.

   

  5. L-карнітин.

  how-to-lose-your-weight-5
  Карнітин, отриманий з амінокислоти, знаходиться майже у всіх клітинах нашого організму. Це ряд хімічних сполук, що включає L-карнітин, ацетид-L-карнітин та пропіоніл-L-карнітин. У фітнес індустрії L-карнітин позиціонують як жироспалювальну добавку. Але вона не є жироспалювальною! Карнітин лише транспортує жирові кислоти в мітохондрії. Вживання L-карнітину буде ефективним, якщо вживати його за 30 хвилин до тренування, і лише у випадку, що попри це ви ще й правильно харчуєтесь.

  Отже, виходячи з висновків, доведеться зрозуміти, що чарівної таблетки, порошку, коктейлю, ягідки, яка схудне вас поки ви лежите на дивані, не існує! Тому запасаємось терпінням і починаємо роботу над собою – насправді, все дійсно просто: правильне харчування і спорт. А про харчові добавки пам’ятайте: це лише один з допоміжних інструментів на шляху до вашого здоров’я та краси.

  Будьте здорові!

   
   
  Автор: Мар’яна Лебідь,
  одержати індивідуальну консультацію Ви можете в соцмережах:
  – сторінка на Facebook
  – сторінка у ВКонтакте

  Інші статті автора:
  Холестерин насправді корисний? Руйнуємо міфи про шкоду холестерину

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку