• banner
 • Жовті квіти НЕ символ розлуки

  Квіти – справжній подарунок Природи для нас. А троянда взагалі королева квітів, що визнають практично усі народи світу. Квітка ця непроста, вередлива, досить неприступна, але саме це робить її красу ще більш цінною та бажаною. Трояндами можна сказати дуже багато, і буде все сказане тільки хорошим. Завдяки кольору спілкування можна зробити більш точнішим. Ось які відтінки в розмову можуть внести різні кольори троянд:

  Червона

  Символ палкого кохання, пристрасті, зрілості почуття. Колись подарувати комусь червону троянду означало лише одне – зізнатись в коханні. Кілька квіток символізувало вже пропозицію більш серйозних стосунків, причому квіти в бутонах дарувались більш юним об’єктам закоханості, а розпущені квіти – людям зрілого віку. Сьогодні подарований комусь букет червоних троянд – це виказання шани та поваги. Червоні троянди в весільному букеті – ознака міцного союзу і щирих почуттів.

  червона троянда, красная роза

   

  Рожева

  Ніжність, романтичність, витонченість, спокій, наповненість, гармонія. Троянда цього кольору – один з символів жіночності. Не є квіткою молодості, як часто вважається. Радше це символ захоплення кимось без любовного підтексту, подяка, прихильність, щира радість, що близька людина, друг поруч, і що вони просто існують.

  рожева троянда, розовая роза

   

  Жовта

  А от щодо жовтої… Укоренилась хибна думка, що жовтий колір квітів не несе в своєму символізмі нічого доброго. Насправді все зовсім не так. Якщо говорити про троянди, то жовта – це навпаки ознака примирення, доброзичливість, це радість, добро, щастя, але ніяк не розлука. Якщо вам дарують жовті троянди, людина, скоріш за все, вами захоплюється і це підсвідомо виражається таким чином. Жовті троянди – це щире побажання веселої та сонячної долі, миру й добра. Жовтий – колір свободи та енергії, тому такі букети часто дарують, щоб відзначити успіхи й підкреслити гордість за досягнення. Жовті квіти подаровані творчим особистостям – це визнання їхнього таланту.

  жовта троянда, желтая роза

   

  Бордова

  Пристрасть, жага, шалене захоплення, а значить знову ж таки – кохання. Це ще більш відверте зізнання в почуттях, яке містить в собі сексуальний підтекст. Часто, навіть не знаючи символізму кольору квітки, обирається партнерами на інтуїтивному рівні, коли вони наважуються на рішучі кроки щодо змін в особистому житті. Також в діловому світі часто даруються людям, до яких відчувається глибока повага, як символ визнання їхнього авторитету та впливу.

  бордова троянда, бордовая роза

   

  Помаранчева

  Дарується щирим друзям, приємним людям, «Душам компанії», тим, хто є «світлом» в чийомусь житті. Букет жовтогарячих троянд – це визнання потреби в людині, подяка їй за її присутність в своєму житті. Також помаранчеві троянди від сексуального партнера можуть сказати про загострення почуттів та пристрасті. Якщо сексуальних стосунків ще не було, але романтика вже почалась, ці троянди скажуть про те, що ваш партнер палко вас бажає.

  помаранчева жовтогаряча троянда, оранжевая роза

   

  Біла

  Невинність, чистота, Святий Дух, божественність, духовність. Також це відданість, гідність, честь. Довгі роки використовувалась в релігійних обрядах, є символом віри. Біла троянда прославляє чисту любов, що ще не знала тілесних спокус. Часто використовується в весільних букетах, бо символізує новий вдалий початок.

  біла троянда, белая роза

  Щодо поєднаннь цих квітів в букетах взагалі немає жодних табу і заперечень, тому сміливо експерементуйте!
  Даруйте квіти! Це прекрасно…

  За матеріалами  flamingo.ru

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку