• banner
 • Звідки беруться принцеси? Діснеєвську “Алісу в Країні чудес” малювали з реальної дівчинки

  В наш час мультиплікатори підняли анімацію на найвищий рівень. Зараз нікого не здивуєш реалістичними мультфільмами у форматі 3D, які ніби забирають тебе в інший світ. Всім цим ми повинні завдячувати сучасним технологіям. А от тим, хто стояв біля витоків мультиплікації, приходилося несолодко: їм доводилося знімати шедеври практично підручними засобами та ще й виходячи з мінімальних витрат. Займало це вкрай багато часу. Наприклад: для того щоб зняти 23-24 секунди мультфільму художники витрачали до тижня часу!

  Були й інші труднощі. Щоб надати рухам героїв реалістичності, аніматорам  спочатку потрібно було зробити фотографію реальної моделі для кожного з епізодів, а вже після змалювати її образ. Ось як насправді створювався один із шедеврів Уолта Діснея мультиплікаційний фільм «Аліса в Країні чудес»:

  Аліса в Країні Чудес, Алиса в Стране Чудес

   

   На роль тієї самої Аліси була обрана Кетрін Бомонт. Подейкують, що Уолт Дісней був так зачарований  чарівністю дівчинки, що бачив головну героїню майбутнього мультфільму лише такою. Дісней запримітив юну актрису у фільмі «На острові з тобою», де Бомонт дісталася епізодична роль.

  Аліса в Країні Чудес_2, Алиса в Стране Чудес_2

  Маленькій Кетрін на момент зйомок було всього 10 років, і вона з радістю прийняла привабливу пропозицію великого майстра. Тоді вона ще не знала, через які випробування їй доведется пройти

  Аліса в Країні Чудес_3, Алиса в Стране Чудес_3
  У минулому процес створення анімації був дійсно складним і вимагав чимало часу, сил і терпіння.
  Аліса в Країні Чудес_4, Алиса в Стране Чудес_4
  Аліса в Країні Чудес_5, Алиса в Стране Чудес_5
  Юній Бомонт під час зйомок довелося виконувати складні акробатичні трюки, працювати з химерними інструментами і довго перебувати в незвичних позах, щоб художники могли змалювати потрібний образ.
  Аліса в Країні Чудес_6, Алиса в Стране Чудес_6
  Аліса в Країні Чудес_7, Алиса в Стране Чудес_7
  Аліса в Країні Чуде_8с, Алиса в Стране Чудес_8
  Крім того, що Кетрін стала прототипом образу Аліси, вона ще й озвучила два диснеївських мультфільми. Саме її голосом говорить головна героїня «Аліси в Країні чудес» і Венді з класичного «Пітера Пена».

  Аліса в Країні Чудес_9, Алиса в Стране Чудес_9

  Волею долі, Кетрін стала вчителькою початкових класів і пропрацювала на цих теренах більше 30 років. Уявляєте, як реагували дітлахи, коли дізнавалися, хто насправді їх навчає.
  Аліса в Країні Чудес_10, Алиса в Стране Чудес_10

  Сьогодні Кетрін Бомонт виглядає приблизно так. У 1998 році вона була удостоєна звання «Легенда Діснея», і це цілком заслужено.

  Аліса в Країні Чудес_11, Алиса в Стране Чудес_11
  За матеріалами issuu.com

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку