• banner
 • 11 країн, де українцям найлегше отримати шенгенську візу

  Шенгенська віза дає можливість перебувати іноземцю у Шенгенських країнах* протягом обмеженого періоду часу (90 днів протягом 180, тобто по 90 днів кожні 6 місяців). Якщо ви маєте намір перебувати за кордоном в межах цих країн протягом довшого періоду, то вам необхідно подавати документи на довгострокову візу.

  * Шенгенські країни: Австрія (A/AT), Бельгія (BE), Чехія (CZ), Данія (DK), Естонія (EE), Фінляндія (FIN), Франція (FR), Німеччина (D/DE), Греція (GR), Угорщина (HU), Ісландія (IS), Іспанія (Е), Італія (IT), Латвія (LV), Литва (LT), Ліхтенштейн (LI) Люксембург (LU), Мальта (MT), Нідерланди (NL), Норвегія (NO), Польща (PL), Португалія (PT), Словаччина (SK), Словенія (SI), Швеція (S/SE) та Швейцарія (CH).

  Словенія

  Мультивізи видають фактично всім без відмов, щоб туристи могли відвідати сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Зокрема, минулого року посольство видало українцям 94% мультивіз. Проте, сподіватися тут на отримання довгострокових віз не варто.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Словенія, Словения

   

  Естонія

  В посольстві Естонії немає черг і один з найвищих відсотків виданих українцям мультивіз. В той же час влітку консульство приймає візи тільки студентів та пенсіонерів, решта ж повинні подавати документи в візовому центрі.

  Візовий збір – 65 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Естонія, Эстония

  Латвія

  Латвія за 2014 мала лише 0,2% відмов, оскільки у них лояльні вимоги до пакету документів. До того ж у цій країні досить легко зробити вид на проживання бізнесменам та інвесторам.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Латвія, Латвия

  Португалія

  До Португалії за візами туристи через незнання звертаються дуже рідко. Країна хоч не має візового центру, але в посольстві майже немає черг, дуже лояльні вимоги до документів і один з найнижчих рівнів відмов.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Португалія, Португалия

  Австрія

  Австрія також славиться своєю невисокою часткою відмов. Разом з тим туристам, які останні три роки не отримували шенгенських віз, необхідно пройти співбесіду в посольстві.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Австрія, Австрия

  Литва

  Посольство Литви, незважаючи на те, що кілька років тому було одним з найменш проблемних, зайняло лише 6 місце, адже якість надання послуг знизилося. Зокрема, електронний запис на подачу документів не працює, а трубку на запис на подачу документів через представника посольства ніхто не бере. Однак це не завадило візовому центру досягнути одного з найвищих відсотків видачі мультивіз (82%).

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Литва

  Словаччина

  У Словаччині останнім часом ввели дуже жорсткі вимоги. Зокрема, за словами туристів, потрібно повністю оплатити готель і надати підтвердження про переказ грошей з печаткою. Якщо ж готель не має печатки, його власник повинен запевнити свій підпис нотаріально, а також надати копії документів про ведення бізнесу. Однак навіть у разі підтвердження оплати у видачі візи можуть відмовити через причину «недостатньо дорогий» готель.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Словакия, Словаччина

  Данія

  Також лояльно ставляться до українців у Данії. Однак очікувати подачі документів доведеться аж 48 днів. До того ж данці дуже рекомендують бронювати їх акредитовані МЗС готелі. Що це дає – нам незрозуміло, всього таких готелів близько 20.

  Візового збору немає. Сервісний збір – 27 євро.

  Данія, Дания

  Швейцарія

  Швейцарія цікавлять перш за все українські бізнесмени. У візовому центрі навіть пропонують пакет «супер-преміум», до якого крім VIP-відпочинку з напоями та солодощами входить дозвіл на подачу документів разом з особистим охоронцем. Люди не з бізнесу теж можуть одержати візи без надзвичайних складностей, але виконати їм прийдеться все ж трошки більше умов.

  Візовий збір – 60 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Швейцарія, Швейцария

  Нідерланди

  В Нідерландах консульство дає мультивізи приблизно у 68%. У неї також високі вимоги до резервації готелю – крім повної оплати також заявник повинен надати лист-підтвердження, вказавши кілька цифр кредитної картки, з якої надходили гроші.

  Візовий збір – 79 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Голландія, Голландия

  Польща

  І безумовно у цей список не могла не ввійти Польща – країна, яка за останні кілька років довела що вона по-справжньому дружня до нас. На тлі того, що у 2014-2015 роках переважна частка країн збільшила кількість відмов у візах нашим співвітчизникам (в т.ч. числі, і декотрі країни із вище переліченого списку), Польща навпаки почала давати ще більше дозволів на в’їзд своїм східним сусідам українцям. Кількість відмов зменшилася до рівня в 1,8%. А оскільки поляки видають 40% всіх віз в Україні, їхня візова політика – критично важлива.

  Візовий збір – 35 євро + додаткові витрати на сервісний збір.

  Польща, Польша

   

  Загалом, картина відмов у видачі віз по Україні, як дослідила “Європейська правда”, є такою:

  Виза_отказы_2014, віза_відмови_2014

  Існує неформальне правило: країна, у якої рівень відмов нижчий за 2%, вважається міграційно безпечною.

  У 2013 році ми вперше виконали цей норматив (1,85%), що було неабияким аргументом на користь скасування віз. За підсумками минулого року ми лишилися в безпечній зоні (1,97%) лише дякуючи Польщі та країнам Балтії.

  За матеріалами ru.tsn.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку