• banner
 • 5 речей, на які ви ніколи не звертали уваги при покупці взуття!

  Часто при купівлі нового взуття ми забуваємо про комфорт і про те, що в цій парі доведеться відходити мінімум один сезон, і тому взуття повинно бути максимально зручним для ніг.

  Для того, щоб ви могли вибирати не лише гарне, а й дуже зручне взуття, ми підготували для вас кілька золотих порад, які допоможуть у цьому.

  Поради щодо купівлі взуття

  1. Взуття краще купувати ввечері

  Ця порада звучить трохи дивно, бо хто захоче втомленим ходити по магазинах? Але правильно купувати взуття саме у вечірню пору – до кінця дня ноги трохи набрякають, а значить і збільшуються в розмірах, що означає, що пара взуття, яка підійшла вам вранці, ввечері буде занадто вузькою і натиратиме ноги. Також набряки іноді бувають і від самого взуття, якщо ви його довго носите, або якщо раптом неочікувано проводите на ногах більше часу, ніж завжди. А отже примірка його ввечері убезпечить вас і від такої неприємної несподіванки.

  2. Нестандартні стандарти

  У різних виробників взуття можуть мати різні стандарти за розмірами. Це означає, що не варто відразу купувати вподобану пару (особлива увага щодо покупок через інтернет), а варто обов’язково приміряти взуття перед покупкою чи домовитись заздалегідь із продавцем щодо повернення товару у разі, якщо розмір вам не підійде. Тільки примірка може бути доказом, що взуття вам підходить.

  shoes-4

  3. З двох ступней вибирайте більшу

  Взуття потрібно вибирати за розміром більшої ступні. Це звучить смішно, але у дуже великої кількості людей одна нога трошки більша за іншу. Тому слід приміряти кілька розмірів взуття і купити те, в якому обидві ноги будуть почувати себе комфортно.

  4. Підбирайте взуття до випадку

  Вибираючи взуття, потрібно чітко уявляти, для яких цілей ви його купуєте. Спонтанні покупки «Ухти, яке шикарне! Треба брати!» як правило, потім обертаються тим, що ви кілька років перекладаєте таку пару з однієї полиці на іншу, а потім і взагалі утилізуєте її. Розумійте наступне:

  • вам буде складно виходити цілий день на високих і не дуже стійких шпильках, тому, якщо ви купуєте пару туфель з метою ходити в них весь день, вибирайте танкетку, або стійкий широкий каблук. У такій парі взуття вам буде набагато комфортніше.

   

  • взуття надто яскравих, крикучих кольорів важко з чимось поєднати так, щоб виглядати стильно і не вульгарно. Якщо у вас немає ідеального смаку, купуйте взуття більш стриманих кольорів.

   

  • не купуйте надто дешевого взуття. Звісно, нам усім хочеться зекономити. Але дуже дешеве взуття не може бути насправді економним – в першу чергу воно неякісне, рідко коли витримує хоча б один сезон, і вже зовсім скоро вам доводиться купувати іншу пару, потім ще іншу, і ще – в результаті ви не виграєте нічого. По-друге, воно часто робиться з порушеннями технологій і усіх санітарних норм, що може нанести значних травм та ушкоджень вашим ногам. По-третє, воно немає належного вигляду, а якщо зважати на усталені правила гарного тону, взуття – це друге, що повинно бути у вашому костюмі найдорожчим. Перше – це годинник.

  shoes-5

  5. Ноги збільшуються

  Пам’ятайте про те, що з часом ваші ноги можуть ставати злегка довшими і ширшими, тому кожні 2 роки переміряйте їх розмір. Особливо якщо ви купуєте взуття через Інтернет, а не шукаєте його в магазинах. Знайте крім довжини ще й ширину своєї ступні в найширшому місці в сантиметрах. Не покладайтесь лише на усталені цифри 37, 40, 45…

  Окрема тема – покупка дитячого взуття:

  1. До 3 років, поки дитина не може самостійно сформулювати при примірці свої відчуття, визначити розмір можна так: поставте малюка на стіл так, щоб він всією стопою опирався на поверхню. Обведіть ніжку олівцем, тримаючи його вертикально. Виміряйте лінійкою відстань від краю п’ятки до кінця великого пальця. Додайте до цієї цифри 1 см (при ходьбі стопа витягується під вагою тіла, а пальці зсуваються вперед) і ще 5 мм (але не більше) на виріст. Краще, звичайно, визначити розмір в магазині, де є ступнемір, він дозволяє дізнатися і повноту взуття.

   

  2. Знайте точні розміри обох ніжок вашого малюка. Ще краще, майте їх вирізані «відбитки» на папері десь завжди коло себе, наприклад в гаманці. Знову ж таки, підбирайте взуття по більшій ступні.

   

  3. Тісне взуття деформує стопу, а куплене на виріст (навіть з невеликим запасом) викликає потертості, мозолі і, найнеприємніше, змушує дитини пристосовуватися до неправильної ходьбі. Не купуйте на виріст!

   

  4. Дітям до двох років потрібно перевіряти відповідність розміру взуття і довжину ступні кожні два місяці. У віці від трьох до шести років доцільно робити це раз в три місяці. У більш старшому дошкільному віці – раз на чотири місяці. Пізніше зростання стопи сповільнюється і зазвичай до 13-15 років тримається на рівні 5-10 мм в рік, тобто додається на 1-2 розміри.

   

  5. В зимове взуття дитині завжди вирізайте додаткові устілки з хутра або фетру, витягуйте їх на ніч і просушуйте, причому навіть тоді, коли ззовні взуття не здається вогким. Навіть найспокійніша дитина набагато рухливіша за дорослого, і в зимовому взутті дитяча нога обов’язково потіє, коли малюк рухається.

   

  6. Підошва вже може бути і з синтетичних матеріалів (вони сучасні та якісні), гуми, але устілка обов’язково повинна бути шкіряною, щоб зберегти гігієнічні властивості взуття.

  shoes-6

  5 хитрощів примірки дитячого взуття

  1. Маленькі діти не люблять міряти взуття, тому постарайтеся, щоб перед магазином дитина добре виспалась і поїла – примх буде менше.

   

  2. Візьміть в магазин невелику цікаву іграшку малюкові, щоб не спокушати його терпіння при примірках. Нехай дитина буде чимось зайнята.

   

  3. Щоб дитина розслабила м’язи ноги і не підтискала пальчики при примірці, надіньте на неї взуття, поставте її прямо і погладьте ніжку уздовж литок.

   

  4. Перевірити зайвий раз розмір ніколи не завадить: просуньте мізинець між п’ятою дитини і задником взуття. Тільки стежте, щоб малюк не підтискав пальчики. Якщо палець вільно пройшов – купувати взуття можна без сумнівів.

   

  5. Міряти взуття треба на те, у чому дитина буде його носити. Наприклад, якщо взимку ви поверх колгот одягаєте на дитину шкарпетки, не забудьте захопити їх з собою в магазин.

  shoes-3

  Користуйтесь цими порадами по підбору взуття, і ваші ноги ніколи не будуть відчувати себе, як у кайданах, і будуть здоровими!

  За матеріалами: takoysebeblog.ru
  Перекладено, адаптовано та доповнено: news.ua482.com.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку