• banner
 • 9 страшних поєднань знаків Зодіаку

  Говорячи про відносини, ми відразу ж думаємо про сумісність, любов і особисте життя. У деяких любовних пар формуються міцні відносини, інші ж дуже швидко розлучаються. Знаки зодіаку грають важливу роль в справі знаходження лінії і характеру партнера. Якщо Ваші шляху сумісні, то вхопіться за коханого всіма силами. В іншому випадку, Вам краще розлучитися. Існують знаки зодіаку, які дуже підходять один одному. Але є і такі поєднання, які, з точки зору зірок, абсолютно несумісні.

  1. Телець і Овен

  Zodiak-the-worst-1

  Овни – зухвалі, пристрасні, незалежні, а Тельці – творчі, вірні і практичні. Овни думають, що відносини – це задоволення, а Тільці дуже бережуть ці самі відносини. Для Овна впертість Тельця може бути катастрофічною.

  2. Стрілець і Телець

  Zodiak-the-worst-2

  Стрільці дуже оптимістичні, позитивні і терплячі. Вони високо цінують поняття сім’ї. Однак Стрільцям швидко набридає діловий і практичний стиль Тельця – і це стає яблуком розбрату між партнерами.

  3. Kозеріг і Близнюки.

  Zodiak-the-worst-3

  Близнюкам подобаються веселощі, пригоди і спілкування з цікавими людьми. А Козероги – чесні, лояльні і амбітні. Однак два знака зодіаку абсолютно не сумісні, так як Козероги, будучи людьми прямими, іноді здатні і засмутити. Ще однією відмінністю є те, що Козероги звикли все планувати заздалегідь, а Близнюки залишають все на волю випадку.

  4. Рак і Водолій

  Zodiak-the-worst-4

  По своїй натурі, Раки – емоційні, турботливі й романтичні, а Водолії – творчі і знаючі люди. Водолії настільки прискіпливі, що запросто вкажуть Вам на Ваші помилки. Зате вони спокійно можуть витратити на себе купу грошей, в той час як Раки – дуже ощадливі.

  5. Скорпіон і Лев

  Zodiak-the-worst-5

  Леви – сексуальні, кокетливі, веселі і впевнені в собі. Скорпіони – творчі, дружні і веселі. Але знаки зодіаку не відповідають один одному, тому що  завжди стоять на своєму, а Левам це не може подобатися. Обидва знаки – надмірно вперті, і це створює проблеми.

  6. Дева і Стрілець

  Zodiak-the-worst-6

  Діви – дбайливі, уважні і пристрасні. А Стрільцям просто наплювати на все це. Діви відчувають себе сильно ображеними, коли їх партнер-Стрілець вирішує зникнути на довгий час.

  7. Терези і Діва

  Zodiak-the-worst-7

  Терезів відрізняють безтурботність, спокій, спонтанність, спритність та товариськість. Терезам завжди хочеться в житті веселощів. А Діви сильно їх критикують за це. В цьому і полягає їх несумісність.

  8. Овен і Скорпіон

  Zodiak-the-worst-8

  Скорпіони – творчі, веселі і надійні люди. Вони всього лише шукають в стосунках ніжності і любові, а Овни, навпаки, іноді навіть схильні до насильства. Двох знаків зодіаків відрізняє їх відношення до фінансів.

  9. Діва і Риби

  Zodiak-the-worst-9

  Риби схильні до любові, поваги та безкорисливості. Їм важко уживатися з Дівами. Риби дуже чутливі і мрійливі, а Діви – сильно недовірливі. Ця пара хороша для дружби, тому що між ними важко знайти яку-небудь іскорку.

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку