• banner
 • Аналіз крові без дитячих сліз (відео)

  Похід до лікаря з дитиною практично завжди обертається великим стресом для малечі. Особливо, коли це стосується здачі аналізів, і ще особливіше, коли мова йде про аналіз крові – дитячі сльози і крики гарантовані!

  Та вийти з лікарського кабінету після такої процедури можна і з посмішкою. Для цього в медицині давно існують такі засоби, як автоматичні скарифікатори.

  Що це і як воно працює, покажемо на прикладі сертифікатора Medlance Plus:

  Вартує такий нехитрий пристрій від 1,5 до 5,00 грн. Тобто, «копійки». Дозволити собі його може кожен. З  цим приладом процедура стає абсолютно безболісною, діти перестають боятись аналізів.

  Питання, чому про це лікарі не говорять батькам, та й взагалі пацієнтам, адже дорослим уколи не менш неприємні, ніж дітям, залишимо відкритим. Можливо це лише вимушена лікарська збайдужілість, яка з’являється з часом у всіх них, але факт залишається фактом – наші лікарі досі віддають перевагу тортурам.

  Ми даємо вам цю інформацію, щоб ситуація від сьогодні все ж почала змінюватись. І будуть ці зміни врешті решт, чи ні, залежить від вас.

  Тож не мучте своїх дітей, і будьте здорові!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку