• banner
 • Пожежні Чарльстона роздяглися для фотосесії заради порятунку собак з притулку

  У 2013 році напередодні Різдва пожежні міста Чарльстон (Південна Кароліна, США) вирішили допомогти місцевому притулку для собак. І вибрали для цього оригінальний та, як виявилось, ефективний спосіб – знялися у благодійній фотосесії для спеціального календаря. Виручені від його продажу кошти, а сума набралась чимала, перерахували міському товариству захисту тварин Чарльстона для утримання, лікування та подальшого прилаштування покинутих та постраждалих від людської жорстокості собак.

  Успіх цій акції гарантував один пікантний факт – щоб календар точно не залежався на полицях магазинів, пожежні вирішили … трохи роздягнутись.

  Що з цього вийшло – бачимо на  фото.

  Firefighters-Rescuing-Animals-1

  Акція виявилась настільки успішною, що наступного року пожежники вирішили повторити її знову в 2014-му, а потім ще раз знову у 2015-му. На сьогодні календар за 2016 рік теж вже повністю розкуплено. Тепер пожежники мають змогу допомогати не лише собакам.

  Firefighters-Rescuing-Animals-14 Firefighters-Rescuing-Animals-2 Firefighters-Rescuing-Animals-3 Firefighters-Rescuing-Animals-4 Firefighters-Rescuing-Animals-5

  Уявіть, наскільки популярною виявилась ідея, що за календарем аж стояли черги! :)
  Firefighters-Rescuing-Animals-30
  Firefighters-Rescuing-Animals-6 Firefighters-Rescuing-Animals-7 Firefighters-Rescuing-Animals-8 Firefighters-Rescuing-Animals-9 Firefighters-Rescuing-Animals-10Firefighters-Rescuing-Animals-11 Firefighters-Rescuing-Animals-12 Firefighters-Rescuing-Animals-13 Firefighters-Rescuing-Animals-15

  Інформація про акцію ширилась з шаленою швидкістю, пожежники стали неймовірно популярним, їх почали запрошувати на телевізійні шоу, влаштовувати спеціальні покази під них.
  Firefighters-Rescuing-Animals-31 Firefighters-Rescuing-Animals-33
  Сьогодні власна сторінка пожежного підрозділу на Facebook має понад 17 000 прихильників. Звісно, переважно жіночої статі :)

  Firefighters-Rescuing-Animals-16

  А ви б купили такий календар? Жіноча частина нашої редакції однозначно відповіла, що так! :)

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку