• banner
 • Цікаві факти про мільйонерів, які дозволяють заробити мільйон

  Упереджена в нашій країні думка про те, що багатіями не стають, ними народжуються, а також інша не менш популярна за рейтингом – стати багатим, можна лише крадучи, міцно засіли в головах наших громадян. Проте, чи в цьому насправді зерно наших злиднів?

  Велика проблема українців у тому, що залишений радянським тоталітарним устроєм відбиток – важкий симбіоз комплексу меншовартості, жорстких обмежень з глибинною любов’ю до безкоштовної «халяви» – практично відівчив суспільство України працювати. У жовтні 2015-го UA482 провів опитування, яке шокувало всю редакцію. Сьогодні без перебільшення троє людей з чотирьох не зацікавленні у тому, аби десь самовиразитись, щось зробити, створити, прикласти до справи своїх вмінь та зусиль, а зацікавленні лише у одержанні зарплатні. При цьому, 80% від цієї кількості, якщо за ними не буде належного контролю, готові при першій можливості ухилитись від виконання обов’язків, які вони взяли на себе в обмін на зарплатню.
  Тобто, поширена фраза «сидіти на роботі і одержувати зарплату» – має буквальне значення. Сидіти – не означає працювати.

  З трошки іншими показниками – приблизно двоє з чотирьох – завершилось опитування на тему місця роботи: людям взагалі байдуже де працювати, на якій роботі. Аби зарплата була хорошою. Тобто, приблизно половину працездатних жителів нашої держави взагалі не цікавлять такі поняття, як кар’єрний зріст та можливості розвитку. Так само прохолодно ставляться українці до навчання і підвищення рівня кваліфікації.

  Та найсумнішим показником можна вважати наступний: кожен 4-й українець виявив готовність переступити закон, якщо це йому обіцятиме великі прибутки. Якщо зняти похибку на відвертість, ми маємо зрозуміти, що ця цифра насправді може бути значно вищою.

  Отже, дивуватись та обурюватись тому, в якому стані країна і чому ми всі так живемо, буде не чесним. В цьому немає винних, окрім самих людей, які так звикли, і яких такий устрій1 життя влаштовує. Однак, не зважаючи на все вище перелічене, про безмежне багатство мріють всі.

  Але давайте подивимось, що говорять про нього ті, хто зумів його досягнути?

  Секрети мільйонерів:

  1. У світі 80% мільйонерів «сколотили» свої статки самі, і лише близько 20% багатіїв отримали мільйони в спадок.

  2. Статистика: більшість мільйонерів наполегливо працюють приблизно 45 – 65 годин на тиждень (для порівняння: звичайний роботяга трудиться близько 40 годин за цей період).

  3. Багатії стверджують, що на успіх вагомо впливає той, хто поруч. З людиною, яка не тягнеться до росту, яка не намагається рухатись вперед і розвиватись, також неможливо вирости й самому. Неможливо досягти успіху з тим, хто обирає для себе спосіб життя без зайвих зусиль, і хто в списку інтересів має дуже вузький перелік. Не обирайте собі в партнери не лише тих, хто вас гальмує, або відтягує назад, але й тих, хто не може вас стимулювати до руху вперед, не може послугувати вам надійною підтримкою. Особливо це стосується партнерів по життю.

  багатство, богатство

  4. Дослідження показують, що мільйонерами стають глави тих сімей, де є не лише суворий облік сімейного бюджету, але й ведеться жорсткий контроль витрат. Більшість мільйонерів заявляють, що, плануючи своє фінансове майбутнє, витрачають багато часу.

  5. Західні мільйонери ніколи не панькаються зі своїми дітьми. Єдине, на що не скупляться багатії щодо своїх чад – це освіта. Ніяких супер дорогих іграшок, задовільнення капризів та іншого – діти повинні стати гідними продовжувачами сімейного бізнесу. Також нормальною практикою для таких дітей є праця на роботах найнижчого рівня. Для пізнання життя, так би мовити.

  6. Самими економними і ефективними серед мільйонерів вважаються шотландці, причому ніхто не може пояснити чому. Ну, а самими великими розтринькувачами-мільйонерами вважаються, безумовно, російські олігархи.

  7. Люди з грошима є самодостатніми. Їм не притаманні «понти». Вони перстають полювати за надто дорогими машинами, одягом, прикрасами, й мають це все в мінімальних кількостях «для виходу в світ». Ще одне цікаве спостереження – мільйонери перестають ганятись за сумнівними показниками рівню та престижу. Для них втрачає значення таке, як порода домашніх улюбленців, кількість одягу тощо. Як правило, їхні гардероби досить скромні, проте якісні, а вдома вони тримають по кілька безпородних цуциків з притулку. Щоправда, це стосується багатіїв Заходу. Схід, а також, безумовно, Росія, як ми вже згадували, дуже зосередженні на показусі.

  8. Багатії не радять довго засиджуватись в університетах. Мільйонери, які “зробили себе самі ” без таткової спадщини, як правило, не дійшли далі 2 курсу ВНЗ. Дехто пішов сам, а декого звідти виганяли із соромом. Важливе інше: ні в одному клубі мільйонерів у вас не запитають диплому про вищу освіту.

  9. Менталітет має велике значення для досягнення успіху в житті: Україна, Росії, переважна більшість пострадянського простору ставляться до мільйонерів зовсім інакше, ніж США та Європа. У нас головними темами обговорень про мільйонерів залишаються анекдоти про “новых русских», усілякий компромат, а також красиві історії про те, як можна з шиком витратити гроші, які невідомо звідки взялися. В Америці ж головним є принцип: “Якщо знаєш когось з грошима, не заздри і не конфліктуй з ним. Краще сам спробуй заробити. Наприклад, що-небудь продавши багатієві”. Тобто, багатії є взірцем для наслідування, а не предметом заздрощів.

  10. Мільйонери ретельно прораховують видатки. Перш, ніж придбати новий будинок чи авто, вони оцінюють наскільки дорогим буде нове придбання в обслуговуванні – сервіс, прислуга, комунальні витрати і т.д. При чому, прораховують це на кілька років наперед для вимальовки максимальної реалістичної картини. Легенди про «пішов за хлібом, купив літак» є насправді лише легендами.

  11. Усі нинішні мільйонери та мільярдери терпіли на своєму шляху безлічі невдач. Серед них були й тотальні, після яких звичайні люди, як правило, вже не піднімаються. Якщо ви твердо вирішили розбагатіти, пам’ятайте: ваша мета – вистояти в будь-якому випадку!

  12. Жодна людина, яка здобула свої мільйони раптово – виграла в лотерею, дістала несподіваний спадок – не втрималась в колі мільйонерів. Мало того, практично всі вони закінчували свої життя передчасно та трагічно. Швидкі статки без усвідомлення їх реальної вартості за період процесу здобуття не приживаються в випадкового господаря і шкодять йому.

  13. Заробити мільйон неможливо без прояву твердості. Мова йде саме про твердість (з підкладкою з наполегливості), а не про жорсткість. Як правило, всі мільйонні бізнеси дуже нудні. Відповідно й справи з ними пов’язанні дуже марудні та швидко набридливі. Не зрадити меті і втриматись, проявити тверду наполегливість – головне, чого повинні для початку навчитись майбутні мільйонери.

  14. Спостерігається, що середньостатичні мільйонери мають 3 і більше дітей. Їхні дружини, як правило, працюють (виключаємо звідси країни Сходу, та знову ж таки Росію, де ця практика майже не спостерігається), і працюють у дуже простих професіях – вчителі, лікарі тощо. Частою є практика ведення спільного сімейного бізнесу.

  Отже, впевнено можна зробити наступний висновок – розум, кмітливість, наполегливість і старанна праця можуть створити вам всі умови для того, щоб ви таки стали мільйонером.

  Будьте відвертими з собою. Не шукайте винних осторонь. Змін на краще можна досягнути лише змінюючи себе. Інших секретів для успіху не існує!

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку