• banner
 • Українці створили вражаючий «Запорожець» на 900 кінських сил

  В Україні на базі «Запопожця» створили потужній суперкар на 900 кінських сил, який легко може розвинути швидкість гоночного автомобіля для драг-рейсингу. Власне, це авто і є драг-атомобілем. Назву йому присвоїли ZAZ GTR.

  Коли ми говоримо про швидкі і потужні суперкари, то точно не думаємо про Запорожці. Ця машина навіть ззовні не складає враження серйозної – швидше, це автомобіль з якогось мультику, який ось-ось закліпає своїми очима-фарами, несподівано заговорить, а потім кволенько пошкандибає своїми маленькими колесами геть :)

  Але сучасні умільці із Сумщини зуміли зробити так, що від кумедного, повільного і неповороткого Запорожця залишився тільки зовнішній вигляд, та й то частково. Виглядає це авто ось так:

  supercar-ukrainian

  Ця версія Запорожця ховає під капотом 900 кінських сил. І стало це можливим завдяки тому, що в машину встановлено новий нерідний двигун – супер-потужна рушійна сила від Ford Mustang GT500.

  В народі авто жартівливо прозвали «патріотомобілем». Сьогодні воно приймає активну участь у різноманітних авто-шоу.

  А от звук у нього – ну, просто шалений! Переконайтесь самі…

   

   

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку