• banner
 • Ulo – інтерактивна сова

  Ulo – камера спостереження у вигляді милої лупатої сови, навряд чи залишитись байдужим хоч когось. Подивіться лишень в її очі.

  Її автор – французький дизайнер Вів’єн Мюллер.

  Ulo має ряд унікальних можливостей, яких немає в інших пристроях. Її можна встановлювати на будь-яких поверхнях під будь-яким кутом, при цьому зображення, яке вона передаватиме або записуватиме, завжди буде чітко-горизонтальним. Нею можна управляти дистанційно – ви зможете на відстані спостерігати за обраним об’єктом, робити фото, вмикати чи вимикати її. У ній є кілька режимів зйомки. А ще – така неочікувана особливість, як емоції. Мова очей – один з найпотужніших і найефективніших інструментів невербальної комунікації. Завдяки їй ми можемо розуміти без перекладу емоції людей інших культур чи навіть тварин. Цю особливість Вів’єн сповна використала у своїй розробці, що надало пристрою додаткового шарму, а таку нудну побутову річ, як камера відеоспостереження, перетворило на захоплюючу і корисну іграшку.

  Проте, це далеко не єдина така чудова робота Вів’єн. Сайт майстра просто переповнений пропозиціями вражаючих гаджетів. Ось познайомтесь із ще однією кумедною істотою – WATCHme:

  Більше інформації ви зможете знайти на сайті автора vivien-muller.fr.

  Про автора: Вів’єн успішно закінчила університет зі ступенем в області дизайну в 2007 році, і дуже швидко стала партнером в компанії, яка займається дизайном інтер’єрів та архітектури Metz Atelier Design. У 2009 році стала фрілансером і незабаром заснувала Electree – компанію, яка й займається сьогодні виробництвом Ulo та інших оригінальних пристроїв. Часто черпає натхнення в природі.

  Ці чудові та оригінальні речі можуть стати справжніми прикрасами вашої оселі та щодня заряджати вас хорошими позитивними емоціями. Підтримати усі проекти Вів’єн Мюллер ви можете на Kickstarter.


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку