• banner
 • В бороді стільки ж мікробів, як і в унітазі

  Експеримент мікробіолога довів, що чоловіча борода за складом бактерій мало чим відрізняється від унітазу. Вчені радять власникам борід тримати подалі від них руки.

  Американський канал КОАТ, провівши експеримент, розчарував прихильників чоловічих борід. Участь в експерименті взяв один зі співробітників телеканалу – з його бороди були взяті бактеріальні змиви і, після їх дослідження, результати приголомшили – бактеріальний вміст бороди виявився дуже подібний до унітазу.

  борода_1 Фото рекламної кампанії Schick

  Аналізи проводив мікробіолог Джон Голобіц. “Зазвичай результати досліджень мене не дивують, але зараз я шокований”, – заявив він журналістам. Посів бактерій в живильне середовище показав, за словами вченого, таке ж розмаїття мікросвіту, “яке можна спостерігати в унітазі, забрудненому фекаліями”.

  борода_3 Фото рекламної кампанії Schick

  Після експерименту вчений порадив власникам борід тримати подалі від них руки та промивати бороду антибактеріальним милом, особливо після вживання молочних продуктів.

  борода_2 Фото рекламної кампанії Schick

  Джон Голобіц виявився не першим, хто досліджував мікрофлору волосяного покриву на обличчях чоловіків. Ще раніше гігієнічністю борід зацікавилася консультант Бірмінгемського трихологического центру Керол Уокер назвала бороду “бактеріальною губкою”: на її думку, через мікроорганізми, які там накопичуються, підвищується ризик шкірних інфекцій, простудних захворювань і так далі.

  Найнебезпечнішими ділянками медики визнали область навколо рота, а також вуса. І, очевидним є те, що чим більшу та густішу бороду має чоловік, тим вищий ризик поширення різних інфекцій.

  За матеріалами сайту ipress.ua

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку