• banner
 • Як розумні люди говорять з тими, хто їм не подобається

  «Спокойствие, только спокойствие!» – улюблена фраза Карлсона якнайкраще характеризує манеру, в якій варто спілкуватися з тими, хто вам категорично несимпатичний.

  Рекомендуємо вам вісім стратегій, які використовують розумні люди в спілкуванні з оточуючими.

  1. Вони визнають, що їм може сподобатися далеко не кожен
  Рано чи пізно ви зіткнетеся з людиною, у якої буде абсолютно протилежна точка зору. Розумні люди це розуміють. А ще вони визнають, що конфлікти чи розбіжності можуть бути навіть корисними, адже вони демонструють різницю в думках.

  Якщо вам хтось не подобається, це зовсім не означає, що він погана людина. Ви розходитесь в якихось баченнях, але ж в суперечках часто народжуються нові рішення. Після того як ви визнаєте, що неможливо сподобатися всім і догодити кожному, емоції відійдуть на задній план і це допоможе навчитися прислухатися до чужої думки.

  how-to-talk-with-ugly-people-1

  2. Вони відносяться терпляче до тих, хто їм не подобається
  Звичайно, можна гостро реагувати на будь-яку дію неприємної вам людини, дратуватися через будь-які дрібниці, але все ж таки постарайтеся бути трішки терпимішими і спокійнішими.

  Спілкуйтеся з людьми, які не бояться сперечатися та висловлювати свою точку зору. Це не просто, але воно того варте. Такі люди кидають виклик або провокують нас, що допомагає досягати цілей і рухатися вперед. Пам’ятайте, що й ви не досконалі, але все-таки навколишні як і раніше терплять вас.

  3. Вони ввічливі
  Незалежно від ваших почуттів до кого-небудь, людина, найімовірніше, буде налаштована до вас точно так само, як і ви до неї. Якщо ви грубите, то швидше за все отримаєте грубість у відповідь. «Тримайте марку» і будьте ввічливі, не дозволяючи емоціям узяти верх.

  how-to-talk-with-ugly-people-2

  4. Вони розуміють, що кожен робить по-своєму
  Іноді ми очікуємо занадто багато від оточуючих. Чомусь егоїстично припускаємо, що інші діятимуть точно так само, як вчинили б і ми в тій чи іншій ситуації, або скажуть те ж, що сказали б ми самі. Тим не менш, це не так. Очікувати від інших своєї ж поведінки рівнозначно тому, щоб заздалегідь налаштувати себе на розчарування і відчай.

  Налаштуйтеся на те, що кожна людина робить одні й ті ж речі на свій лад. Іншого разу ви будете психологічно готові, і звички оточуючих перестануть бути для вас сюрпризом. Розумні люди постійно це роблять, і їх не дивує поведінка інших людей.

  5. Вони зосереджені на собі
  Замість того щоб в черговий раз злитися на людину, спробуйте зосередитися на тому, чому ви так реагуєте. Іноді те, що нам не подобається в кому іншому, насправді дратує нас самих в собі. Ці люди просто зачіпають наші хворі місця.

  Постарайтеся намацати свої больові точки. Іншого разу ви зможете передбачити, пом’якшити або навіть змінити вашу реакцію. Пам’ятайте: легше і розумніше змінити своє сприйняття, ставлення та поведінку, ніж змінити когось.

  6. Вони беруть паузу і роблять глибокий вдих
  Звички деяких людей можуть просто виводити нас з себе. Можливо, ваш колега регулярно не встигає виконати завдання у строк, або знайомий постійно дратує дурними жартами.  Та замість того, щоб в черговий раз витрачати власні нервові клітини, пригальмуйте і зробіть глибокий вдих. Це допоможе заспокоїтися і застереже вас від надмірно емоційної реакції, тим самим дозволяючи включити голову.

  7. Вони говорять про те, що їм потрібно
  Якщо деякі люди постійно зачіпають вас, спробуйте спокійно поговорити з ними про це. Уникайте обвинувачувальних фраз і використовуйте конструкцію «Коли ви … я відчуваю …» Наприклад, «Коли ви перебиваєте мене під час нарад, я відчуваю, ніби ви не цінуєте моєї думки». А потім скористайтеся моментом і почекайте відповіді.

  І тоді ви з подивом зможете дізнатися, що інша людина просто не зрозуміла того, що ви ще не закінчили свою промову, або ваш колега просто був так схвильований своєю новою ідеєю, що з ентузіазмом перебив вас. Тобто, нічого страшного насправді.

  8. Вони вміють тримати дистанцію
  Якщо всі методи провалюються, розумні люди вміло тримають дистанцію з тими, хто їм не подобається. Просто йдіть своєю дорогою. Можливо, в майбутньому у вас з’явиться потреба і бажання налагодити відносини з цією людиною, тому, найрозумнішим буде не наговорити чогось зайвого, і не відгородити цю людину від себе назавжди.

  І пам’ятайте, всього лише змінюючи себе і своє ставлення до світу – ми разом змінюємо й сам цей світ! 

  За матеріалами econet.ru

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку