• banner
 • Знайдіть панду. Наскільки ви уважна людина (тест)

  За скільки часу ви знайдете панду на картинці? Ввімкніть секундомір, та розпочніть пошуки. А тепер дізнайтесь по отриманому результату про рівень вашої уважності та спостережливості:
  panda-test

  Знайшли ведмедя менш ніж за 1 секунду:
  Або вам просто добряче пощастило, або ви надзвичайно прониклива та спостережлива людина, яких у цілому світі лише 4-5%. Іншими словами можна сказати, що спостережливість – це ваша надприродна сила, яку ви поки що особливо ніде не застосовували. В кастингу шпигунів чи розвідників ви, безумовно, перемогли б усіх!

  2-5 секунд:
  Рівень вашої спостережливості вражає. В житті ви дуже уважні до деталей, повз ваше око не може пройти жодна недосконалість, ви помічаєте найменші дрібниці, проте іноді самі не раді  такому своєму дару – крім хороших речей в очі з такою ж частотою потрапляють і мало приємні деталі, на які інші люди просто не звертають увагу. Особистостям з таким рівнем уважності варто було б працювати в слідчих органах, в науці чи медицині, а також в таких творчих професіях, як дизайнери.

  7-20 секунд: 
  Ви уважна людина, проте не надто зациклюєтесь на дрібницях. Вважаєте, що вагу в житті мають лише великі елементи, і притримуєтесь цього принципу у всіх сферах життя. Не любите з’ясування стосунків, а особливо “розбору польотів” після суперечок, віддаєте перевагу роботам, де відразу видно результат, не надто терплячі по життю, проте рішучі. Вам підійшла б робота в торгівлі, на виробництві.

  21-40 секунд:
  Концентрація вашої уваги досить низька. Можливо ви перевтомленні, або просто розсіяні по своїй природі. Неуважність часто підводить вас в житті – ви забуваєте речі, пропускаєте свої зупинки, прогавлюєте покупки і т.д. Для початку вам варто трошки більше відпочивати, а потім зайнятись розвитком уваги та концентрації (наприклад, почати з відомої вправи на уважність “Лінія”: на чистому аркуші паперу за допомогою олівця, дуже повільно і плавно, ведете лінію і зосереджує всі думки і увагу тільки на ній. Як тільки зловили себе на відволіканні робите маленький пік наверх, як на кардіограмі, і продовжуєте. За підсумками неважко підрахувати кількість відволікань. З розвитком концентрації піків ставатиме все менше). 

  Більше 1 хвилини: 
  Це вже тривожний показник. Вам терміново необхідно зайнятись собою і приділити увагу розвитку пам’яті та концентрації! Інакше в майбутньому це може призвести до серйозних порушень здоров’я, є велика загроза деменції та хвороби Альцгеймера. Та поки що ще не пізно привести себе у норму. Будь ласка, попіклуйтесь про себе. 

  Також вам може бути цікаво: 
  Що лінія серця може розповісти про ваше кохання і життя в цілому
  Хто ви? Дізнатись про це допоможе “окастий” тест
  Це коло? Простий тест, який багато чого виявить про вас

  Інші популярні та цікаві статті:


  

  Про нас

  Інтернет-видання зорієнтоване на висвітлення надзвичайних історій з реального життя звичайних людей та братів наших менших.

  Ми працюємо для того, аби додавати вашому життю приємних та світлих емоцій, та надихати вас на добрі вчинки.

  Для розміщення реклами

  Телефони:
  068-105-00-50, 050-100-66-77
  E=mail:
  ua482.news@gmail.com

  Підписатись на розсилку